حاشیه های مناظرات کاندیداهای ریاست جمهوری

بی شک غرضی را باید فاتح دلهای امیلونها ایرانی در این مناظرات توصیف کرد. گزارشی که در دویجه وله منتشر شده خواندنی است

غرضی در کانون توجه کاربران فضای مجازی

محمد غرضی که پیش‌تر با استفاده از عبارت "بمب‌های همه کَس‌کُش" به جای سلاح‌های کشتار جمعی مورد توجه واقع شد، در این مناظره طولانی نیز مورد اقبال بسیاری از کاربران قرار گرفت.

یاسر در صفحه فیسبوک خود در مورد هشدار غرضی به اضافه وزن ۱۲ میلیون ایرانی نوشت:« باز به ما چاق‌ها گیر داد آقای غرضی، به هر کدام از ما وعده داد یک پرستار بدهد.»

روزبه هم نوشته است: «من نگران حضور بچه‌ها جلوی تلویزیون هستم .غرضی اول از فاعل و مفعول حرف می‌زنه؛ چند دقیقه پیش اوق زد، الانم شکلک درمیاره. خدا آخرشو به خیر.»

محمد غرضی در پایان بخش اول بیش از ۱۲ دقیقه فرصت سخن گفتن داشت که در این بخش به اتفاقات تاریخی بسیاری اشاره کرد. سیامک می‌نویسد: «غرضی در ۱۲ دقیقه، دو هزار و پانصد سال تاریخ را به صورت mp3 کرد تو حلق ملت.»

علی در فیسبوکش می‌نویسد: «آقا من دیگه نمی‌خوام رأی بدم! این کاندیداها آدم نیستن که! آدم آهنی ان! من می‌ترسم ازشون! آخه چطور میتونن این غرضی رو بشنون و خنده شون نگیره؟ این سوال و دغدغه من کاملاً جدیه!»

فهیمه هم برنامه‌های محمد غرضی را اینگونه تشریح می‌کند: «بنى‌امیه و بنى‌عباس و مأمون و خواجه نصیر و لشکر مغول و مشت و مال ‌و اسلامى کردنِ شرق خاورمیانه و اباعبدالله و مأمون و شاه عباس و آخرش هم خدا لعنت کند رضا خانِ پهلوى را که خودشان مُردند و فرهنگ شان هنوز هست و لعنت به ما و اى داد، اى بیداد!»

 

«این غرضی خیلی‌ باحاله: از بنی‌امیه شروع کرده تا صفویه یک دور درس تاریخ رو تو این سه مناظره کامل کرده، بعد میاد میگه چرا از گذشته صحبت می‌کنید؟»

/ 4 نظر / 20 بازدید
جامه دران

سلام حاجی با این مهندس غرضی،جسارتن این قدر غرض ورزی نکن ...![نیشخند]

عاشق گرگان

سلام وبلاگ خوبی دارین ... منم تازگی یه وب در مورد شهرم گرگان درست کردم ... سربزنید امیدوار خوشتون بیاد!![ http://sabz2gorgan.persianblog.ir/[قلب]

جامه دران

حاجی سلام برادر کجایی،شنیدم تو کابینه جدید،پست و مقام گرفتی ...[نیشخند][گل]!

جامه دران

[گل]